خودکارهای سحرآمیز هندی برای قبولی در امتحانات

تابناک با تو|می توان گفت که امتحان کابوس مشترک بسیاری از دانش آموزان در دوران تحصیل است. فاصله بین شکست تا پیروزی و نتیجه یک سال زحمت، پاسخ دادن به پرسش هایی است که در یک یا چند صفحه آمده است.

حتی اگر از دانش آموزان زرنگ و کوشا هم باشید، دلیل نمی شود که از امتحانات نترسید. نگرانی و ترس همراه همیشگی شب های طولانی امتحان برای رسیدن به رویای فارغ التحصیلی است.
برای فروکش کردن ترس از امتحانات یک معبد هندی اخیراً راه حل عجیبی را برای این موضوع اندیشیده است، راه حل برای قبول شدن در امتحانات بدون ترس و اضطراب. 
معبد گوجرات هند خودکارهای سحرانگیزی را تدارک دیده است تا به کابوس های شب امتحان پایان دهد و موفقیت را تضمین کند. بر اساس گزارش سایت wonderfulengineering این خودکارها صد در صد تضمینی به فروش می رسند و به محض لغزیدن جوهر آن بر روی برگه امتحانی قبولی در چنگ دانش آموزان هندی خواهد بود‌.
 
کاهنان معبد آنچنان به نتیجه اطمینان دارند که اعلامیه های تبلیغاتی را به این منظور منتشر کرده اند. 
 
خودکارهای جادویی معبد گجرات
صد در صد تضمینی
در صورت عدم قبولی بازپس گرفته می شود
 
 
 
 آنها می گویند خودکارها قدرت خارق العاده ای دارند و قدرت جادویی خود را از خادم الهه هانومان که اسمش دوشینت باپوجی است میگیرند.
 
 این خودکارها برای والدین هم طراحی شده است.
 
آیا می خواهید فرزندانتان بدون نگرانی قبول شوند؟ 
آیا از مردود شدن آنها نگرانید؟ 
آیا میخواهید او امتحان کلاس هشتم و دانشگاه را با موفقیت پشت سر بگذراند؟ 
پس با خودکارهای سحرآمیز معبد گجرات همراه شوید
 
  تبلیغ برای فروش خودکار جادویی صد در صد تضمینی
 
در ادامه تبلیغ این خودکار آمده است که خودکار علاوه بر قبولی در امتحانات باعث ارتقای شغلی و رسیدن به مدارج بالا خواهد شد. البته لازم به ذکر است که خودکارهای جادویی ۲۹ دلار قیمت دارند، و در صورت عدم قبولی پس گرفته میشوند.
 
کاهنان در هنگام فروش خودکارهای جادویی شماره تلفن، آدرس مدرسه یا دانشکده و محل امتحان را به طور الزامی از متقاضیان می پرسند، زیرا خودکارهای جادویی گجرات آسان به دست نمی آید.
 اهالی معبد می گویند خودکار جادویی قدرت خود را از دوشینت باپوجی خدمتکار هانومان می گیرد
(هانومان نقاشی شده در سبک پاهاری)
 


نوشته شده در : چهارشنبه 9 فروردین 1396  ساعت :11:48 ق.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

درباره ما

باسلام /آیا گمان می کنی وجود ناچیزی هستی؟حال آنکه در تو،جهان بزرگ پیچیده و خلاصه شده است. امام علی (ع)/ این وبلاگ محل درج مسائل و اتفاقات و مسایل مورد علاقه شخص بنده می باشد که از سراسر اینترنت و گاه تحقیق های بنده می باشد. سعی بنده بر این بود که در این وبلاگ بتواند به نحو احسن بتواند اهداف خود را بپیماید که این امر نیز جز با نظرات گرم شما کاربر محترم تحقق نمی یابد پس نظرات گرم خود را که برهر چه بهتر شدن این وبلاگ و مطالب وبلاگ ارسال بفر مایید

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 947845
  • تعداد کل مطالب : 1240
  • تعداد کل نظرات : 86
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : جمعه 8 دی 1391 

تماس با ما

پست الکترونيکي : aligoharsamimi@gmail.com
وب سایت :

خبرنامه