علت سردردهای ماه رمضان را بدانید!

کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی بروز سردرد ها در ماه رمضان را بیشتر ناشی از 'افت قند' و نیز 'افزایش کتون ها ' دانست که با سوختن چربی ها برای تامین انرژی بدن ایجاد می شوند.

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 19 خرداد 1395  ساعت :09:23 ق.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

آیا خوردن پای مرغ مفید است؟

پای مرغ حاوی ویتامین‌هایی از جمله A , D و همچنین فسفر، منیزیم و کلسیم و کلاژن است به همین دلیل یک مکمل غذایی محسوب می‌شود.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 18 خرداد 1395  ساعت :03:06 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

معماهای حل نشده؛مرگ در حیاط کلیسا

خانم اولیو بنت؛ زندگی دوگانه ای داشت و همین باعث شد مرگی دلخراش داشته باشد. خانم پرستار 45 ساله، بخش زیادی از دوران بزرگسالی خود را به عنوان فردی موقر و قابل احترام زندگی کرد. اما پس از آن‌که به یک بخش زایمان در تدینگتهون پیوست، رفتار و کارهایش تفاوت پیدا کرد.

اولیو سیگار کشیدن را شروع کرد و در طول ماه بارها از حساب پس‌انداز خود برداشت می‌کرد. هر روز بعدازظهر چند ساعت را صرف لباس پوشیدن می‌کرد و اغلب با اتوبوس‌ به کافه‌هایی در استراتفورد می‌رفت.

ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 15 خرداد 1395  ساعت :05:09 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

جنایت های مادرانه

بعد از قتل پشیمان می شوند و بیماری روانی و مشکلات مالی را انگیزه قتل فرزندان خود می دانند. کافی‌است که یک لحظه از نقش مادر بودن خود خارج شوند تا خیانت های هولناکی را رقم بزنند که قربانیان آنها کودکانشان هستند

در ادامه مطلب به معرفی مادرانی که فرزندان خود را کشته اند پرداخته ایم.

8 بهمن 1391 تهران

ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 15 خرداد 1395  ساعت :05:06 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

دوستان شیطان!

شیطان را پرسیدند که کدام طایفه را دوست داری؟گفت:دلالان را. گفتند:چرا؟ گفت:از بهر آنکه من به سخن دروغ از ایشان خرسند بودم،ایشان سوگند دروغ نیز بدان افزودند.

بدون ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 9 خرداد 1395  ساعت :04:08 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

عسل قاتل!

«جوحی» در کودکی چند روز مزدور (کارگر) خیاطی بود.روزی استادش کاسه عسل به دکان برد.خواست که به کاری رود.جوحی را گفت: در این کاسه زهر است.زنهار تا نخوری که هلاک شوی.گفت:مرا با آن چه کار است؟.

چون استاد برفت،جوحی وصله ای جامه ای به صراف داد و پاره نان فزونی بستد و با آن عسل تمام بخورد.استاد باز آمد،وصله طلبید.جوحی گفت:مزا مزن تا راست بگویم؛حال آنکه من غافل شدم طرار وصله ربود.من ترسیدم که تو بیایی و مرا بزنی؛گفتم:زهر بخوردم تا تو باز آیی و من مرده باشم.آن زهر که در کاسه بود تمام بخوردم و هنوز زنده ام باقی تو دانی!.

بدون ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 9 خرداد 1395  ساعت :04:07 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

درباره ما

باسلام /آیا گمان می کنی وجود ناچیزی هستی؟حال آنکه در تو،جهان بزرگ پیچیده و خلاصه شده است. امام علی (ع)/ این وبلاگ محل درج مسائل و اتفاقات و مسایل مورد علاقه شخص بنده می باشد که از سراسر اینترنت و گاه تحقیق های بنده می باشد. سعی بنده بر این بود که در این وبلاگ بتواند به نحو احسن بتواند اهداف خود را بپیماید که این امر نیز جز با نظرات گرم شما کاربر محترم تحقق نمی یابد پس نظرات گرم خود را که برهر چه بهتر شدن این وبلاگ و مطالب وبلاگ ارسال بفر مایید

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 951062
  • تعداد کل مطالب : 1240
  • تعداد کل نظرات : 86
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : جمعه 8 دی 1391 

تماس با ما

پست الکترونيکي : aligoharsamimi@gmail.com
وب سایت :

خبرنامه