با این قاعده اسم خودتون رو به زبان ژاپنی پیدا کنید

نام شما به به زبان ژاپنی چی شکلی است ؟!

طبق این قاعده اسم خود را به ژاپنی پیدا کنید :

A : ka -  B:tu  -  C : mi   -   D:te - E:ku

F:lu - G:ji - H:ri - I:ki - J:zu -

K:me - L:ta - M:rin - N:to - O:mo -

P:no - Q:ke - R:shi - S:ari - T:s

U:do - V:ru - W:mei - X:na - Y:fu - Z:zi

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 30 بهمن 1392  ساعت :05:34 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

10 دزدی از مشهورترین دزدی های دنیا

در سراسر دنیا، هستند کسانی که دست به دزدی می زنند و اگر بتوانند از دست پلیس فرار کنند، خود را صاحب مال  می کنند و صاحب اموال مسروقه  را دست خالی باقی می گذارند.اما هستند در این میان که به دزدی هایی دست زدند که کمی متفاوت تر بوده است.

1. هری وینستون

این دزدی در دسامبر سال 2008 صورت گرفته است. در آن 4 مرد که سه تای آن ها لباس زنانه به تن داشتند وارد مغازه طلافروشی شده و به زور مغازه را خالی می کنند. آن ها به ارزش 108 میلیون دلار از این طلا فروشی سرقت کردند.

2. آنتورپ دایاموند سنتر

الماس های نتراشیده قرار بود برای پردازش از مرکز آنتورپ دایاموند سنتر منتقل شوند که لئونادردو نتاربارتولو، سردسته حمله کنندگان به محموله با خالی کردن 123 صندوق از 189 جعبه مملو از الماس ها ، به ارزش 100 میلیون دلار سرقت را انجام می دهد. این الماس ها هرگز پیدا نشدند.

3. دزدی بانک متحده کالیفرنیا

گروهی به سرکردگی آمیل دینسیو اقدام به این دزدی کردند.آن ها گاو صندوق این بانک را کاملا خالی کرده و بدین ترتیب 30 میلیون دلار را به سرقت بردند. شاید در مقایسه با سایر مبالغی که در این لیست ذکر شده است، 30 میلیون دلار در نظر اول کم به نظر برسد اما اگر بدانید که این دزدی در سال 1972 صورت گرفته است، آنگاه خواهید دانست که این مبلغ در زمان خود بسیار ارزشمند تر از 100 میلیون دلار بوده است.

4. سرقت مسلحانه فرودگاه سپال

هدف این دزدی، سرقت مقدار زیادی الماس بوده است که با ثبت بزرگترین دزدی الماس و جواهرات به نام خود، به ارزش 118 میلیون دلار همراه بوده است. برخلاف سایر سرقت ها که بسیار برنامه ریزی شده بوده این دزدی تنها با تهدید اسلحه، درگیری و در نهایت ربایش انجام شده است.

5. بریتیش بنک در خاورمیانه

در سال 1970، یک گروه تروریستی به نام "پی ال او" به جهت نیاز مالی تصمیم به سرقت از چند بانک گرفتند که بزرگترین آن از بانک بریتیش بنک خاورمیانه بود. در این سرقت 25 میلیون دلار پول نقد، دلار و سهام به سرقت رفت که معادل ارزش 100میلیون دلار امروز است.

6. صندوق امانات نایتس بریج

والریو ویس دزد مشهوری بود که از ایتالیا به انگلیس نقل مکان می کند و تصمیم می گیرد به فعالیت خود ادامه دهد. وی در کنار گروهش به صندوق امانات بانک نایتس بریج دستبرد زد و 174 میلیون دلار را به سرقت برد.در واقع کل مقادیر موجود در صندوق ها را خالی کرد. هر چند وی در بازگشت مجدد خود به انگلیس برای خرید و تحویل گرفتن ماشین فراری اش دستگیر شد و به 20 سال زندان محکوم گردید. او را در سال 2000 به قتل رساندند.

7. سرقت بانک بغداد

این سرقت در سال 2007 توسط سه نگهبان از نگهبان های خود بانک صورت گرفته است. آن ها که به نظر می رسید توسط گروهکی نظامی حمایت می شدند طی برنامه ای 282 میلیون دلار از بانک بغداد را به سرقت بردند. هرگز این پول پیدا نشد و رسانه های عراق نیز پوشش مناسبی به این خبر ندادند و موضوع در هاله ای از ابهام فرو رفت و فراموش شد.

8. موزه بوستن

دو مرد که خود را به مسئولین امنیتی موزه  معرفی می کنند تحت این عنوان که یک بازرسی معمولی خواهند داشت، طی 81 دقیقه ای که در اختیار داشتند، 12 تابلوی نفیس نقاشی را به ارزش 300 میلیون دلار به سرقت می برند. این سرقت 20 سال پیش انجام شده است.

9. سرقت اوراق بهادر

در اواخر تابستان سال 1990 شخصی که پیک اوراق بهادر در وجه حامل بود ، مورد سرقت قرار می گیرد. فردی که دست به این سرقت زده است بسیار خوش شانس بوده است زیرا این اوراق بهادر به ارزش 292 میلیون پوند در زمان خود ارزش داشت و همانند پول نقد در دستان این دزد خوش شانس قرار می گیرد.

10. بانک مرکزی عراق

صدام حسین همیشه به این تصور بود که بانک مرکزی عراق متعلق به او است و او اجازه دارد به هر میزانی که می خواهد از آن برداشت کند. بدین ترتیب او 1 میلیارد دلار از بانک مرکزی به حساب پسرش واریز می کند. البته مدتی بعد دستگیر و سرنگون شد.

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 30 بهمن 1392  ساعت :05:33 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

زنی که پس از 10 روز از قبر بیرون آمد!!

یک زن مکزیکی که زنده به گور شده بود 10 روز پس از دفن شدن در قبر، توانست از آنجا خارج شود.
این زن که به همراه 3 جسد زنده بگور شده بود 10 روز را در قبر سپری کرد.

بنا بر اعلام رسانه های گروهی، زن مکزیکی دختر یکی از خانواده های اشرافی دهکده ای در نزدیکی شهر کانکون است که 40 روز قبل ربوده شد.

 مقامات 10 روز قبل سعی کردند او را نجات دهند، اما این کار با شکست روبرو شد. این زن در حالی که زنده بوده، در قبر دفن شد. او به تنهایی توانست از آنجا فرار کند.

همسایگانی که در ویلاس اوتوچ در نزدیکی شهر کانکون ساکن هستند، این زن را بعد از اینکه از کنار بوته ای خارج شد، در حالی که شرایط خیلی وحشتناکی داشت، یافتند. این زن بوی بدی می داد و ابرویش زخمی شده بود که از داخل آن کرم خارج می شد.

پلیس پس از بررسی قبر به نتایج شگفت انگیزی دست یافت. البته جسد 3 مرد نیز از این قبر بیرون آورده شد که اندام های یکی از آنها بریده شده بود.

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 30 بهمن 1392  ساعت :05:31 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

منوی غذای انسان‌ ده هزار سال پیش!!

به گزارش ایسنا، اگر فكر می‌كنید كه انسان‌های 10 هزار سال پیش فقط از ریشه گیاهان و یا میوه‌ها و دانه‌های آنها تغذیه می‌كرده‌اند، كاملا در اشتباهید.

محققان دانشگاه «بریگهام یانگ» در یك تحقیق جدید دریافته‌اند كه محلی ‌های منطقه نورت كریك شلتر در نیمه جنوبی ایالت اوتا 10 هزار سال قبل، حلیم پخته از آرد تهیه شده از دانه‌های نوعی گیاه خوراكی به نام برانجاسب آسیا شده، می‌خوردند.

محققان دریافتند كه محلی‌های این منطقه از ابزار سنگی برای آسیا كردن دانه‌ها، تهیه نمك و نیز پاك كردن و خرد كردن دانه‌ها و تهیه آرد از آنها استفاده می‌كرده‌اند.

پژوهشگران می‌گویند هزار سال پیش تغییری ناگهانی در فن‌آوری رخ داد و برای اولین بار سنگ‌های آسیا به ابزار تهیه غذای انسان افزوده شد.

مردم برای فرآوری دانه‌های كوچك و تهیه آرد از آنها استفاده از این ابزار را آغاز كردند اما قبل از ظهور سنگ‌های آسیا این منو غذایی شامل بوقلمون و اردك بوده است.

این پژوهش در مجله كیوا منتشر شده است.

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 30 بهمن 1392  ساعت :05:30 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

پنج راهی که براحتی به سرطان مبتلا شوید!!

گسترش سرطان موجب شده که بیشتر مردم با شنیدن این واژه دچار وحشت شوند و هر عامل ناشناخته ای را به سرطان ربط دهند. پنج دلیل واهی برای سرطان که تاکنون هیچ ریشه علمی برای آنها ارائه نشده در گراذشی معرفی شده اند.

تاکنون دلایل و نظریات زیادی که می‌توانند برای توسعه سرطان خطرناک باشند ارائه شده این در حالی است که بسیاری از این دلایل واهی بوده و بیش از آنکه صحت علمی آنها اثبات شده باشد صرفا موجب ترس می‌شوند. به همین منظور وبلاگ Cracked پنج نمونه از شاخص ترین دلایل واهی که می‌توانند منجر به بروز سرطان شوند معرفی کرده است.

تلفن‌های همراه
این دلیل واهی برای سرطان از سال 1993 آغاز شد. زمانی که یک شهروند آمریکایی به اطلاع یک شرکت تلفن رساند که تلفن همراه موجب شده همسرش به سرطان "نوع آنتن" مبتلا شود! از آن زمان دهها و دهها مطالعه علمی در این زمینه انجام شد اما هرگز ارتباط میان سرطان و تلفن همراه اثبات نشد.

شیرین کننده ها
این دلیل واهی از سال 1996 و پس از انتشار نتایج آزمایشاتی آغاز شد که خبر از افزایش موارد سرطان مغز بین 1975 تا 1992 در اثر استفاده از ماده شیرین کننده مصنوعی غیر ساکاریدی "اسپارتام" می داد. جالب است که بعدها موسسه ملی سرطان نشان داد که ماده "اسپارتام" تنها از سال 1981 وارد بازار شده است و بنابراین نمی توانسته سبب ایجاد سرطان در شش سال قبل از عرضه آن باشد!

به علاوه آزمایشاتی که بر روی موشهای آزمایشگاهی انجام شد نشان داد برای اینکه "اسپارتام" بتواند موجب بروز سرطان شود یک دوز از این ماده شیرین کننده برابر با دو هزار و 83 قوطی کوکاکولا در روز نیاز است!

فر مایکروویو
این دلیل واهی از پایان دهه 80 و زمانی که محققی به نام "هانس هرتل" به مدت دو ماه در یک اتاق هتل تنها سبزیجاتی را که در فر مایکروویو پخته شده بودند می‌خورد آغاز شد. پس از دو ماه، نتایج آزمایشات خون این محقق علائمی از سرطان را در فاز اولیه نشان داد.
 
در این مورد به این نکات توجه داشته باشد: نتایج این آزمایشات هرگز در یک مجله علمی معتبر بین المللی منتشر نشد و هرگز هیچ گروه کنترلی در این آزمایشات شرکت نداشت. تاکنون بررسیهای زیادی بر روی این نوع از لوازم الکترونیکی خانگی انجام شده است که نشان می‌دهند پرتوهای به کار رفته در این فرها به اندازه ای قوی نیستند که بتوانند به DNA آسیب برسانند و یا غذاها را به روشی تغییر دهند که برای سلامت انسان مضر باشند.
 
خطوط برق فشار قوی
این دلیل واهی از سال 1979 آغاز شد. زمانی که دو محقق به نامهای "نانسی ورتمایر" و "اد لیپر" نتایج بررسیهایی را منتشر کردند که نشان می‌دادند تعدادی موارد لوکمی در مناطق "دنور" نزدیک به خطوط فشار بالا مشاهده شده است که علت این موارد می‌توانستند در اثر میدانهای الکترومغناطیسی کابلها ایجاد شده باشند.

به تازگی این مطالعات تکرار شدند و نشان دادند که علت تعداد زیاد ابتلا به سرطان خون در "دنور" نمی تواند خطوط فشار قوی برق باشد. به ویژه که تاکنون هرگز هیچ موردی که ارتباط میان نمایشگرهای تلویزیونی، رایانه ها و کابلهای برق خانگی و سرطان را نشان دهد مشاهده نشده است.

آب فلورایدی شده
این دلیل واهی در 1990 مطرح شد. زمانی که تحقیقاتی از سوی "برنامه سم شناسی ملی آمریکا" انجام شد و این فرضیه را مطرح کرد که ارتباط میان آب فلورایدی شده و سرطان استخوان وجود دارد این تئوری در سال 2006 بار دیگر بررسی شد و به نتایج مشابهی دست یافت به طوری که نتایج این آزمایشات را شرکت چند ملیتی "کالگیک" تولید کننده خمیردندان سانسور کرد.

جالب است بدانید که بیش از 50 بررسی مختلف از سال 1990 تاکنون از سوی آژانس بین المللی تحقیقات سرطان، سرویس بهداشت عمومی آمریکا، شورای ملی تحقیقات، سرویس بهداشت عمومی و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا انجام شده اند که نشان می دهند آب فلورایدی شده هیچ ارتباطی با سرطان ندارد.

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : چهارشنبه 30 بهمن 1392  ساعت :05:28 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

خونین ترین جنگ های تاریخ

جنگ ها و نبردها در تمام تاریخ وجود داشته اند و در تمام آن ها انسان های بی شماری جان خودشان را از دست داده اند اما برخی از این نبردها کشته های بسیاری داشته اند.

 جبهه های جنگ محل هایی هستند که در آن افراد بسیار زیادی کشته می شوند و جایی برای تفریح کردن نیست. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به تعدادی از بزرگترین و خونین ترین نبردهای تاریخ:

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 29 بهمن 1392  ساعت :09:54 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

نبرد کورسک، بزرگترین نبرد تانکها در تاریخ

نبرد کورسْک یا نبرد تانکها، جنگی است که در تاریخ ۴ ژوئیه سال ۱۹۴۳ در منطقه کورسک (Kursk) نزدیک مسکو بین ارتشهای آلمان و شوروی شروع شد و ١٨ روز به طول انجامید.   نبرد کورسک را بسیارى از جمله پل کارل، نویسنده آلمانى بزرگ ترین نبرد تاریخ مى دانند اما اگر کورسک را بزرگ ترین نبرد تاریخ ندانیم لااقل باید آن را بزرگ ترین نبرد زرهى تاریخ به شمار آورد چرا که در این نبرد بزرگ ۳ هزار تانک آلمانى و ۲ هزار تانک و زرهپوش روسى شرکت داشتند.

طراحی آلمانها برای حمله

شکست ارتش ششم آلمان در استالینگراد سبب شد، جناح جنوبى ارتش آلمان در شوروى مجبور به عقبگرد شود، این در حالى بود که در جبهه مرکزى و غرب مسکو نیز نیروهاى روسى در حال پیشروى مداوم براى بیرون راندن نیروهاى آلمانى بودند. اما با گرم شدن هوا، در ماه ژوئیه ارتش آلمان به فکر ضدحمله جدیدى در محور مرکزى افتاد، هدف این ضدحمله شکستن خطوط دفاعى ارتش سرخ و دستیابى به خطوط دفاعى جدیدى در قلب خاک شوروى بود. در این زمان آلمان دست به تمرکز نیرویى بسیار بزرگ در جبهه مرکزى زده بود.

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 29 بهمن 1392  ساعت :09:50 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

10 بمب اتمی خطر ناک دنیا + عکس

تا به حال با خودتان تصور کرده اید که در شعاع تخریب یک بمب اتمی قرار بگیرید؟ بعید است، هیچ کس دوست ندارد که تمام بدنش، یعنی تا آخرین ذرات استخوان هایش، خاکستر شود. با این حال، متأسفانه بشر در طول زمان و به خاطر رقابت تسلیحاتی، مدام بمب های قوی تری را تولید کرده و می کند. 

در جریان این مسابقه بی پایان، لا اقل دانشمندان دریافته اند که از بند رها کردن غول انرژی نهفته در اتم ها، چه معنایی می تواند داشته باشد. یکی از پدران بمب اتم و انرژی هسته ای، یعنی آلبرت اینشتین در همان زمان ها نگرانی خود از سبز شدن این قارچ های مخوف در دنیا را، در نامه ای به پرزیدنت روزولت اعلام کرد. 

بیایید نگاهی داشته باشیم به 10 مورد از قوی ترین بمب های اتمی، هسته ای و هیدروژنی که تا کنون بر روی زمین منفجر شده اند زیرا یکی از احتمالات در باره چگونگی وقوع آپوکالیپس، جنگ هسته ای است.

 

10. Little Boy  

10Little Boy.jpg

حتماً درباره "پسر کوچک" اطلاعاتی دارید. بمبی که ایالات متحده بر روی هیروشیما انداخت تا جنگ جهانی را خاتمه دهد. اولین بمب اتمی تاریخ که بر روی یک جامعه انسانی بزرگ رها شد و اسم رمز آن نیز "Little Boy" بود. این بمب در عین حال، دومین انفجار هسته ای مصنوعی در تاریخ بشر نیز هست. انفجار آن در چند ثانیه، بیش از 100 هزار نفر قربانی گرفت. قدرت انفجار این بمب 16 کیلو تن بود که در ادامه مطلب، خواهید فهمید در مقایسه با بمب های هسته ای بعدی، چقدر ضعیف به شمار می رود.

 

9. Fat Man

9Fat Man.gif

"مرد چاق" نام رمز دیگر بمب اتمی بود که امریکا بر سر شهروندان ژاپن انداخت. یکی از ویرانگر ترین بمب های استفاده شده در طول تاریخ. با انفجارش در ارتفاع پایین شهر ناگازاکی، بیش از 50 هزار نفر در آنی، از صحنه هستی محو شدند و 30 هزار نفر دیگر نیز زخمی و مجروح گردیدند. البته گفته می شود که آمار کشته ها و زخمی ها بسیار بیشتر بوده، ولی امریکایی ها هرگز این را نپذیرفتند. قدرت انفجار این بمب 21 کیلو تن بود، یعنی معادل انفجار همزمان 75 میلیون میله دینامیت.

 

8. Ivy Mike  

8Ivy Mike.jpg

انفجارهای هسته ای را بیشتر با قارچ های عظیمی ناشی از آنها می شناسیم. این نیز قارچ شکل گرفته پس از آزمایش هسته ای Ivy Mike است. فرآیند انفجار بمب های هسته ای دو نوع دارد: شکافت هسته ای، و گداخت هسته ای. این بمب از نوع دوم بود و قدرت انفجار آن بین 10.5 تا 12 مگا تن تخمین زده شده. این آزمایش در منطقه ای به نام Enewetak در میان جزایر واقع در اقیانوس آرام صورت گرفت. یک انفجار جوی که باز هم امریکا آن را انجام داد.

 

7. Hurricane  

7Hurricane .jpg

با اولین بمب اتمی آزمایش شده توسط بریتانیا آشنا شوید. انفجار آن به سال 1952 با استفاده از پلوتونیوم در جزایر Montebello در غرب استرالیا صورت گرفت. این بمب، از نظر تکنولوژی شبیه مرد چاق بود.

 

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 26 بهمن 1392  ساعت :04:28 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

دانشمندان مشهوری که قلدر بودند + تصاویر

تاریخ دانشمندانی را به خود دیده است که نقش مهمی در حوزه‌های فعالیتشان داشته‌اند اما حتی سال‌ها بعد بشریت هنوز هم از رفتار ناعادلانه، غیرصادقانه، بی‌ادبانه و بی‌ملاحظه آن‌ها متاثر است.

 

به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از میان این دانشمندان می‌توان به این چهره‌ها اشاره کرد:

توماس ادیسون

 

در سال 1884، «نیکولا تسلا» فیزیکدان و مخترع برای ملاقات ادیسون به نیویورک سیتی سفر کرد و در آنجا برای وی کارهای مهندسی انجام می‌داد.

ادیسون در آن زمان به دلیل اختراع الکتریسیته با جریان مستقیم (DC) و ولتاژ پایین مشهور بود.

تسلا معتقد بود که جریان متناوب (AC) با ولتاژ بالاتر الکتریسیته ارجح‌تر بوده و پیشنهاد ساخت موتوری را داد که با AC نیرودهی می‌شود، اما ادیسون مدعی بود که این جریان بیش از اندازه خطرناک است.

به جای آن، ادیسون به این مهاجر تازه‌وارد صربی‌الاصل که در پاریس زندگی کرده بود، وعده 50 هزار دلار را در صورتی که مولدهای جریان برق مستقیم وی را ارتقا دهد، داد.

پس از تلاش چندین‌ماهه و پیشرفت‌های مهم در این زمینه، تسلا برای کسب جایزه‌اش نزد ادیسون بازگشت و ادیسون با لحنی تحقیرآمیز به وی اعلام کرد که پیشنهاد پول صرفا یک شوخی بوده است.

ادامه مطلب

نوشته شده در : جمعه 25 بهمن 1392  ساعت :05:11 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

پیش بینی کشف هوش فرازمینی طی 25 سال آینده

موسسه جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) در کنفرانس علمی ناسا از احتمال کشف موجودات بیگانه ظرف 25 سال آینده خبر داد.

 

به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، جستجو برای کشف سیگنال‌های بیگانه از سال 1960 آغاز شد و «فرانک دریک» یکی از پیشگامان ستاره‌شناسی با استفاده از آنتن 26 متری وست ویرجینیا (West Virginia) اقدام به بررسی و اسکن دو ستاره شبه خورشید کرد.

 

«ست شوستاک» از محققان موسسه SETI تأکید می‌کند: کلید موفقیت در یافتن نشانه‌هایی از هوش فرازمینی، اسکن آسمان و جستجو برای یافتن سیگنال‌های الکترومغناطیسی تولید شده توسط این موجودات است.

 

«شوستاک» در سمپوزیوم مفاهیم پیشرفته نوآورانه ناسا (NIAC) در دانشگاه استنفورد خاطر نشان کرد: به جای بررسی هزاران سیستم ستاره‌ای، باید ظرف 24 سال آینده تنها یک میلیون سیستم ستاره‌یی را مورد بررسی قرار دهیم و در این تعداد نسبتا محدود، یافتن سرنخ‌هایی از هوش فرازمینی بسیار آسان‌تر خواهد بود.

 

شکارچیان حیات فرازمینی مدعی شده‌اند که از هر پنج ستاره یک ستاره دارای سیاره‌یی با قابلیت میزبانی از حیات فرازمینی است؛ این بدان معناست که تنها در کهکشان راه‌شیری ده‌ها میلیارد سیاره شبه زمین وجود دارد اما استمرار برنامه جستجو برای کشف سیگنال‌های بیگانه در برنامه SETI طی 24 سال آینده نیازمند تأمین بودجه نسبتا بالای این طرح است.

 

به گفته «شوستاک»، جستجو برای یافتن حیات فرازمینی توسط سه گروه از محققان پیگیری می‌شود؛ گروه نخست محققانی هستند که به دنبال یافتن تمدن‌های فرازمینی و هوشمند هستند، گروه دوم محققانی هستند که سیستم منظومه شمسی از جمله سیاره مریخ و قمر «اروپا» سیاره مشتری را برای یافتن ارگانیسم‌های کوچک مورد بررسی قرار می‌دهند.

 

گروه سوم نیز تحقیقات خود را بر روی حیات میکروبی در سیارات فراخورشیدی نزدیک با استفاده از ابزار علمی آینده مانند تلسکوپ فضایی 8.8 میلیارد دلاری «جیمز وب» ناسا متمرکز کرده‌اند.

 

محققان تأکید می‌کنند، شانس موفقیت هر کدام از این سه گروه طی 20 سال آینده برای یافتن نشانه‌هایی از حیات فرازمینی بسیار بالا خواهد بود.

ادامه مطلب

نوشته شده در : جمعه 25 بهمن 1392  ساعت :05:08 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

تعداد صفحات : 4   1234

درباره ما

باسلام /آیا گمان می کنی وجود ناچیزی هستی؟حال آنکه در تو،جهان بزرگ پیچیده و خلاصه شده است. امام علی (ع)/ این وبلاگ محل درج مسائل و اتفاقات و مسایل مورد علاقه شخص بنده می باشد که از سراسر اینترنت و گاه تحقیق های بنده می باشد. سعی بنده بر این بود که در این وبلاگ بتواند به نحو احسن بتواند اهداف خود را بپیماید که این امر نیز جز با نظرات گرم شما کاربر محترم تحقق نمی یابد پس نظرات گرم خود را که برهر چه بهتر شدن این وبلاگ و مطالب وبلاگ ارسال بفر مایید

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 951050
  • تعداد کل مطالب : 1240
  • تعداد کل نظرات : 86
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : جمعه 8 دی 1391 

تماس با ما

پست الکترونيکي : aligoharsamimi@gmail.com
وب سایت :

خبرنامه