مثلث برمودا

در پستهای قبلی در مورد ناپدیدشدن 5هواپیمای آمریکایی در مثلث برمودا مطالبی نوشته بودم که در اول آن به برسی مختصر آن پرداخته بودم  ولی در این پست مقاله ای کلی تر درمورد مثلث برمودا نوشته ام

ادامه مطلب

نوشته شده در : پنج شنبه 14 دی 1391  ساعت :12:57 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

نگاهی کوتاه به دجال

واژه المسیح الدجال (در عربی به معنی مسیح دروغین) ۴۰۰ سال پیش از اسلام برای ترجمه (Mšīḥā Daggālā) از سریانی به عربی استفاده شده‌است؛ که  معادل فارسی آن ضدمسیح است. در روایات اسلامی دجال در آخرالزمان و پیش از قیام مهدی از شرق و احتمالاً از خراسان ظهور می‌کند او با انجام کارهای شگفت‌انگیز و معجزاتی جمع زیادی از مردم را می‌فریبد

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 12 دی 1391  ساعت :06:00 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

برسرسربازان زرد پوست چه آمدی

یکی از شگفتانگیزترین ماجراهائی که در این زمینه وجود دارد، رویداد تاریخی است که در زمان جنگ جهانی و در خلال نبرد چین و ژاپن اتفاق افتاد. اما با گذشت اینهمه سال هنوز راز آن فاش نشده و همچنان در پرده اسرار باقی مانده است!!! در سال 1939 هنگامیکه نیروهای چینی در برابر پیشروی منظم ارتش مکانیزه ژاپن مقاومت میکردند، به سربازان چینی فرمان داده شد که در منطقه "تانکینگ" همچنان به پایداری خود ادامه دهند.

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : سه شنبه 12 دی 1391  ساعت :03:56 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (1)

هلندی سرگردان

هلندی سرگردان

 

    گفته می شود کشتی افسانه ای اشباح هلندی سه قرن است که دردریاها به سیر زندگی ایدی محکوم شده است و هیچگاه لنگرنیندازد و بسیاری هم آنرا دیده اند.

اما واقعیت چیست؟آآیاکشتی واقعا اشباح بوده؟یاتوهم یا اینکه دروغ و شاید سرابی بیش؟

داستان های بسیار روایت شده کدام درست است؟

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : دوشنبه 11 دی 1391  ساعت :12:47 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

نخود سیاه

نخود سیاه

کسی را به دنبال نخود سیاه فرستادن به منی دست سرکردن اوست.یعنی شخص را به دنبال چیزی بفرستی که گیر نمی آید تا برود و حالاحالاها از سر باز شود.خلاصه یارو رو بپیچونی و خوت رو راحت کنی.اما داستان ماجرا چیه رو دنبال کنید یعنی از اون قدیما.

ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 10 دی 1391  ساعت :11:25 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

از تخیل تا واقعیت

واژه روبات برای کمتر کسی نامفهوم است و همیشه حتی برای یکبار که شده از روبات ها در زندگی خود استفاده کردیم یا این که در زندگیمون وسایلی به دست روباتها ساخته شده است.اما ماجرا از کجا شروع شده را بخوانید:

270قبل از میلاد:یونانیان به ساخت مجسمه های متحرک می پرداختند.

 

 

 

 

ادامه مطلب

نوشته شده در : یک شنبه 10 دی 1391  ساعت :08:27 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (1)

استرس مسری است؟

 

روان شناسان آمریکایی در بررسی های خود نشان دادند استرس همانند سرماخوردگی واگیرداراست و افرادی که به این ویروس مبتلا می شوند آنرابه دیگران انتقال می دهند.

در حقیقت استرس همانند سرماخوردگی مستقیمااززیر فردزیر فشار استرس به سیستم عصبی و روانی فردمقابل منتقل می شود.ازنظرعلمی به این پدیده((استرس کنش پذیر))گفته میشود که گروهی از مححقان دانشگاه کالیفرنیا در بررسیهای خود خطرات این پدیده را مورد بررسی قرار دادند.

ادامه مطلب

نوشته شده در : شنبه 9 دی 1391  ساعت :11:56 ق.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

تاثیر موسیقی و موسیقی در اسلام

هنر به عنوان یکی از جلوههای جمال الهی همواره از نظر اسلام مورد توجه بوده و مخالفت اسلام با برخی از رشته ها یا اشکال خاصی ااز آن دلیل دیگری دارد.شهید مطهری در این باره مینویسد:

 

        

ادامه مطلب

نوشته شده در : جمعه 8 دی 1391  ساعت :10:23 ب.ظ   |   توسط :علی گوهرصمیمی نظرات (0)

درباره ما

باسلام /آیا گمان می کنی وجود ناچیزی هستی؟حال آنکه در تو،جهان بزرگ پیچیده و خلاصه شده است. امام علی (ع)/ این وبلاگ محل درج مسائل و اتفاقات و مسایل مورد علاقه شخص بنده می باشد که از سراسر اینترنت و گاه تحقیق های بنده می باشد. سعی بنده بر این بود که در این وبلاگ بتواند به نحو احسن بتواند اهداف خود را بپیماید که این امر نیز جز با نظرات گرم شما کاربر محترم تحقق نمی یابد پس نظرات گرم خود را که برهر چه بهتر شدن این وبلاگ و مطالب وبلاگ ارسال بفر مایید

بایگانی

آمار بازدیدها

  • کل بازديد : 951012
  • تعداد کل مطالب : 1240
  • تعداد کل نظرات : 86
  • تاریخ ایجاد وبلاگ : جمعه 8 دی 1391 

تماس با ما

پست الکترونيکي : aligoharsamimi@gmail.com
وب سایت :

خبرنامه